قوانین و مقررات فروشگاه ایرونی جات

کلیه مشتریان گرامی که قصد عضویت و خریداری از فروشگاه اینترنتی ایرونی جات را دارند، لازم است مفاد این توافق‌نامه را به طور کامل مطالعه و سپس اقدام به خرید از سایت نمایند.


عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله موافقت با این قوانین و مقررات می باشد.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.


قوانین عمومی
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی ایرونی جات منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات فروشگاه اینترنتی ایرونی جات تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و بروز رسانی می گردد و کاربر/مشتری توافق می‏‌کند که استفاده مستمر وی از سایت به معنای پذیرش هرگونه تغییر می باشد.


تعریف مشتری یا کاربر
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی ایرونی جات اقدام نماید.


ارتباطات الکترونیکی
هنگامی که شما از خدمات فروشگاه اینترنتی ایرونی جات استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به فروشگاه اینترنتی ایرونی جات ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه اینترنتی ایرونی جات به صورت تلفنی و الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه) به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و یا پروموشن‌ها، امکان دارد فروشگاه اینترنتی ایرونی جات برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت این گونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه فروشگاه اینترنتی ایرونی جات را در پروفایل خود لغو کنند.


سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
فروشگاه اینترنتی ایرونی جات به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
فروشگاه اینترنتی ایرونی جات متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، فن آوری مورد نیاز برای هر چه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت فروشگاه اینترنتی ایرونی جات ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات فروشگاه اینترنتی ایرونی جات، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط فروشگاه اینترنتی ایرونی جات جزئی از اموال فروشگاه اینترنتی ایرونی جات محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار فروشگاه اینترنتی ایرونی جات است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه اینترنتی ایرونی جات محفوظ می‏‌دارد.


ثبت، پردازش و ارسال سفارش
روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده براساس اولویت ثبت سفارش و موجودی محصولات در طول روزهای کاری پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.
فروشگاه اینترنتی ایرونی جات به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد، ولیکن از ساعت ۹ صبح الی ۱۸ روزهای کاری، امکان پاسخگویی، پیگیری و ارسال سفارشات برقرار می باشد.

راهنمای خرید
جهت مطالعه راهنمای خرید به این لینک یا صفحه مربوط به آن مراجعه نمایید.